Top

SAP Business One, küçük ve orta ölçekli işletme sahiplerinin uçtan uca tüm işlemleri verimli hale getirmesine, anında ve eksiksiz bilgi edinmesine ve kârlı bir büyümeyi hızlandırmasına olanak sağlayan, eksiksiz bir iş yönetimi uygulamasıdır.

SAP Business One size, tek bir sistem aracılığıyla gerçek zamanlı bilgilere anında erişme olanağı sağlar. SAP Business One, ERP erişim noktanız olarak görev yapan, kullanımı kolay bir arayüzün yanı sıra, dahili ve harici veri kaynaklarına yönelik standart arayüzler, avuçiçi bilgisayarlar ve diğer analiz araçlarını içerir. SAP Business One, özellikle küçük ve orta ölçekli şirketlerin ihtiyaçlarını ve karşılaştıkları zorlukları çözmeye yönelik tasarlanmış yeni nesil bir iş çözümüdür.

SAP Business One, bağlı olmayan iş süreçlerinden veya sistemlerden kaynaklanan ihtiyaçları ve sorunları tamamen ortadan kaldırır. Satış ve pazarlama, müşteri, finans ve operasyonlar çapında tüm işlevleri tek bir sistemde entegre eder ve paralel duruma getirir. Böylece işletmeniz sorunsuz bir şekilde çalışır ve sağlıklı raporlar alabilirsiniz. Kritik önem taşıyan işletme bilgilerini tek bir veri tabanında saklar; bu sayede, genellikle birbiriyle tutarsız farklı sistemlerden bilgi toplamak zorunda kalmadan, anında sağlıklı verilere erişebilirsiniz. Satış ve müşteri hizmetlerini daha iyi yönetmenize yardımcı olmak üzere, yerleşik müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) araçları sunmaktadır. Ayrıca SAP Business One işletmenize ve sektör gereksinimlerine kolayca uyarlanabilen, esnek bir sistemdir.

SAP Business One tüm iş alanlarını kapsayan Müşteri Yönetimi, Teklif / Satış, Satın Alma - Satıcı, Üretim, Bankacılık İşlemleri, Finansallar, Stok, MRP, CRM, Satış Fırsatları, İnsan Kaynakları ve Hizmet gibi genel işlevlerin yanı sıra, irtibat yönetimi ve kullanıcı tanımlı değerler gibi bazı yenilikçi geliştirmeler sunmaktadır.

SAP Business One'nın en önemli özelliği, küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik olarak tasarlanmış ve oluşturulmuş bir iş yönetimi çözümü olmasıdır. Bu durumda SAP B1 sayesinde İş süreçlerinizdeki, zor durumlardan kurtulur ve sıkıntılı süreçlerle başa çıkmak zorunda kalmazsınız.

"SAP Business One bir ay kadar kısa bir süre içinde hayata geçirilebilen, makul maliyetli bir uygulamadır..."

Fark Yaratan Özellikler
SAP Business One, her yönüyle büyümekte olan küçük ve orta ölçekli şirketler için hazırlanmış olması nedeniyle iş yönetimi çözümlerinde devrim niteliğindedir.

Kişiselleştirilmiş iş yerleri
Her kullanıcıya aşağıdakiler konusunda yardımcı olan benzersiz, uyarlanabilir iş yerleri:

Entegre müşteri ilişkileri yönetimi (CRM)

SAP Business One, kullanıcılara şu konularda yardımcı olmak üzere yerleşik müşteri ilişkileri yönetimi özelliği içeren, küçük ve orta ölçekli şirketler için oluşturulmuş tek çözümdür:

Güçlü raporlama araçları ve analizler

SAP Crystal Reports® çözümüyle tamamen entegre, benzersiz sorgu ve raporlama araçları size, ilgili tüm ayrıntıları görmek için rapordaki herhangi bir kalemi tıklama olanağı sağlar.

SAP Business One başlangıç düzeyinden ileri düzeye kadar kullanıcılara, kritik bilgilere erişim için ihtiyaç duyulan araçları sağlar.

Ekosistem

SAP Business One, ekosisteminizin potansiyelini ortaya çıkaran, esnek bir iş platformu sağlar.İşletme Faydaları

SAP Business One'ın faydalarından yararlanmak için şu andan daha iyi bir zaman olamaz. Büyüyen işletmeniz için sınıfının en iyisi ve uygun fiyatlı çözüm, daha önce olmadığı kadar yüksek düzeyde verimliliğinizi artırmanızı, masrafları kısmanızı, fırsatları değerlendirmenizi ve zorlukların üstesinden gelmenizi sağlar.

Geliri artırın

Herhangi bir yerden sistemde bulunan gerçek zamanlı bilgilere kolay erişim yeni satış fırsatlarını belirlemenize, pazara hızlı bir şekilde yeni ürünler sunmanıza ve ayrı bir iş teşkil etme düzeyinde müşteri desteği ve hizmetleri sağlamanıza olanak tanır.

Maliyetleri azaltın

Yeni işlevler eklendiğinde sistem uyumluluğunu sağlamaya yönelik masraflı yükseltmelere ve tekrarlanan uyarlama çalışmalarına güle güle deyin.

İşletmenizi tek bir iş yönetimi çözümüyle yönetin

SAP Business One aşağıdaki entegre bileşenleri içerir: Muhasebe, müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), satış, üretim, satınalma, bankacılık ve stok kontrolü.

Müşteri ilişkilerini geliştirin

Entegre müşteri ilişkileri yönetimi ekibinize, müşteri memnuniyetini artırmak için gereken desteği ve daha fazla satış için şirket çapında uygun verileri sağlar.

Şirketiniz büyüdükçe BT çözümünüze bakım uygulayın

Neden işletmeniz büyüdükçe çözümlerinizden vazgeçmeniz gereksin ki? Düşük performanslı çözümlere, eskimiş bilgilere, veri
depolamaya yönelik sınırlara, aynı anda kullanım açısından kullanıcı ve yer sayısı kısıtlamalarına güle güle deyin.

Anında daha net öngörüler kazanın

Benzersiz günlük kontrol için temel performans göstergelerinin anlık görüntüsünü almak üzere son dakika bilgilerini içeren gösterge tablolarını kullanın

İş açısından kritik proaktif uyarılar alın

SAP Business One küçük ve orta ölçekli işletmeler için şimdiye kadar geliştirilmiş en güçlü proaktif iş uyarıları sistemine sahiptir.

Verimliliği artırın

Merkezi hale getirilmiş tek bir veri repository'si, doğru kişilere doğru bilgileri sağlayarak ve gereksiz veri girişini kaldırarak
verimliliği önemli ölçüde artırır.

Yerel desteğe erişin

Nitelikli iş ortaklarından oluşan dünya çapındaki ağ, üstün yerel destek sunar.

Hızlı kurun ve kullanın

Kolay uygulamaya olanak tanıyan, denenmiş ve test edilmiş en iyi uygulama örnekleri olan iş süreçlerinden yararlanın ve
haftalar için kurulumu tamamlayıp kullanmaya başlayın.

Çok sayıda para biriminde tahsilatı destekleyin

Ticari işlemler birden fazla para biriminde yürütülebilir ve raporlanabilir.

Çok dilde kullanım için destek alın

40 ülkede yerel mevzuat gereklerini tamamen karşılayacak şekilde ve ayrıca başka 34 ülkede de kullanılan, 27 dilde sunulan çözüm

Microsoft Office ile entegre
Microsoft Outlook da dahil olmak üzere Microsoft® Office® ürünleriyle tamamen entegredir ve bu nedenle organizasyonunuzu ve işlevleri bağlayacak şekilde sorunsuz iletişim sağlar. Departmanlar irtibatları, randevuları ve görevleri paylaşabilir.


SAP Business One'ı SAP Business Suite ile entegre edin
SAP Business One açık bir mimariye sahip olduğundan, SAP Business Suite ve diğer yazılım satıcılarının çözümleriyle sorunsuz entegre edilir. Bu açık mimari SAP çözümünün tüm kapsamlı faydalarından yararlanmanıza olanak tanır.